Warzywa Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
 • 9,99 zł za szt.

  Brokuł, kapusta szparagowa – odmiana kapusty warzywnej. Jest to roślina jednoroczna należąca do rodziny kapustowatych. Prawdopodobnie pochodzi z Cypru. Był powszechnie uprawiany w starożytnej Grecji i Rzymie.

  9,99 zł za szt.
 • 3,00 zł za kg

  Burak ćwikłowy – grupa kultywarów podgatunku buraka zwyczajnego. Ma formy jednoroczne, dwuletnie i trwałe.

  3,00 zł za kg
 • 3,00 zł za kg

  Cebula – zwyczajowa nazwa warzywa należącego do rodziny amarylkowatych. Prawidłowa nazwa botaniczna to czosnek cebula, jest to bowiem gatunek należący do rodzaju czosnek. W użyciu jest jednak głównie nazwa cebula.

  3,00 zł za kg
 • 3,00 zł za szt.

  Czosnek pospolity, czosnek zwyczajny – gatunek byliny należący do rodziny amarylkowatych. Jest warzywem, przyprawą i rośliną leczniczą znaną zwykle tylko pod nazwą rodzajową, jako czosnek.

  3,00 zł za szt.
 • 9,99 zł za szt.

  Kalafior – odmiana kapusty warzywnej. Jest to roślina jednoroczna należąca do rodziny kapustowatych.

  9,99 zł za szt.
 • 5,00 zł za szt.*

  Kapusta (Brassica L.) – rodzaj roślin zielnych z rodziny kapustowatych. Należy do niego 38 gatunków roślin, które w stanie dzikim występują głównie w Europie (21 gatunków), zwłaszcza w rejonie Morza Śródziemnego, poza tym rozproszone w Azji o umiarkowanym klimacie. Formy dziko rosnące zasiedlają siedliska...

  5,00 zł za szt.*
 • 3,00 zł za szt.*

  Kapusta (Brassica L.) – rodzaj roślin zielnych z rodziny kapustowatych. Należy do niego 38 gatunków roślin, które w stanie dzikim występują głównie w Europie (21 gatunków), zwłaszcza w rejonie Morza Śródziemnego, poza tym rozproszone w Azji o umiarkowanym klimacie. Formy dziko rosnące zasiedlają siedliska ruderalne...

  3,00 zł za szt.*
 • 7,99 zł za kg

  Kapusta kwaszona, kapusta kiszona – rodzaj potrawy lub jeden z jej składników, przygotowywany z szatkowanej kapusty, która poddawana jest kiszeniu poprzez zasolenie i fermentację.

  7,99 zł za kg
 • 2,85 zł za szt.*

  Kapusta właściwa pekińska, lub w skrócie kapusta pekińska – podgatunek kapusty właściwej z rodziny kapustowatych. Pochodzi z północnych terenów Chin i Japonii. Jest uprawiana w wielu rejonach świata o umiarkowanym klimacie.Cena: 5 zł/kgWaga: 1 szt ~ 570 g

  2,85 zł za szt.*
 • 8,00 zł za szt.

  Kapusta warzywna włoska, zwana też w skrócie kapustą włoską. Jest to roślina dwuletnia należąca do rodziny kapustowatych. Nie występuje w stanie dzikim, jedynie w uprawie.

  8,00 zł za szt.
 • 2,49 zł za pęczek

  Koper ogrodowy – gatunek rośliny należący do rodziny selerowatych. Pochodzi prawdopodobnie z południowo-zachodniej Azji. Obecnie nie występuje już w stanie dzikim, jedynie w uprawie, i jest uprawiany na całym świecie. Świeży, młody koper dodaje się do sałatek, zup, ziemniaków, potraw z jaj i ryb oraz garnirowania zup i sałatek. Nasion...

  2,49 zł za pęczek
 • 3,00 zł za kg

  Marchew zwyczajna Daucus carota L. – gatunek rośliny z rodziny selerowatych. Występuje w stanie dzikim pospolicie na terenach Europy, Azji i północnej Afryki. Jest również rośliną uprawną. W Polsce w stanie dzikim jest rośliną bardzo pospolitą.

  3,00 zł za kg
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów